O NAS

Trochę informacji o firmie.

USŁUGI WYSOKOŚCIOWE

AlpinWay jest dynamicznie rozwijającą się firmą, ukierunkowaną na obsługę kontraktów z szerokim zakresem prac wysokościowych, w głównej mierze związanych z utrzymaniem w czystości materiałów elewacyjnych. Świadczone przez firmę usługi charakteryzują się indywidualną specjalizacją dostosowaną do potrzeb konkretnego zlecenia.

Dobra kondycja finansowa, nowoczesne zaplecze sprzętowe oraz działania zgodne z obowiązującymi przepisami i polityką jakości, umożliwiają Spółce rekrutowanie najlepszych specjalistów z branży alpinistycznej.

AlpinWay dysponuje zespołem doświadczonych i wyszkolonych pracowników wysokościowych zdolnych do spełnienia oczekiwań najbardziej wymagających Kontrahentów. Kadra pracownicza posiada zweryfikowaną wiedzę praktyczną i teoretyczną, popartą certyfikatami i niezbędnymi uprawnieniami do wykonywania prac wysokościowych.

Innowacyjność, technologia, doskonała organizacja, wydajność oraz wysokiej jakości usługi, są bez wątpienia czynnikami, które umożliwiają firmie skuteczne umacnianie swojej pozycji w gronie firm alpinistycznych.

Obecnie zasięgiem swojego działania firma obejmuje obszar całego kraju i jest przygotowana do realizacji wieloletnich umów partnerskich, gwarantujących spełnienie rosnących oczekiwań Klienta w zakresie rzetelnego, szybkiego i terminowego wykonywania zleconych prac.

Za wysoką jakością świadczonych usług stoi prosta i ambitna filozofia, mająca istotny wpływ na prawidłowość i bezpieczeństwo wykonywania powierzonych zadań – pryncypium stosowania najwyższej jakości certyfikowanych środków chemicznych opracowywanych z uwzględnieniem wymagań klientów, środowiska oraz najnowszych światowych trendów.

Nasze artybuty

Nowoczesne wyposażenie

Wysoka jakość

Wyszkolona kadra

Terminowość